Бершадська міська
газета "Поштова вулиця"

Меню сайту
Категорії розділу
Прогноз погоди


Якщо ви натисните
на iнформер, то перейдете
на сторiнку погодного сервера,
де зможете ознайомитися
з прогнозом на два тижнi.

Нашi друзi
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2011 » Грудень » 13 » Сесія Бершадської районної ради
08:57
Сесія Бершадської районної ради
6 грудня 2011 року у актовому залі музичної школи відбулась 10 сесія 6 скликання Бершадської районної ради. 


У роботі сесії брали участь депутати районної ради, відповідальні працівники районної ради і райдержадміністрації, голови і відповідальні працівники  Бершадської міської та сільських рад району, відповідальні працівники освітніх, медичних, громадських, сільськогосподарських, виробничих установ району, представники засобів масової інформації.
У роботі сесії брали участь голова Вінницької обласної ради Татусяк Сергій Пилипович і депутат Вінницької обласної ради Савченко Сергій Павлович.
Депутати та учасники роботи сесії заслухали "Звіт голови районної ради про діяльність з листопада 2010 року по листопад  2011 року", з яким виступив голова Бершадської районної ради Бурлака М. Г.
В обговоренні звіту голови районної ради брали участь депутати районної ради Грабчак М. П., Олійник В. Д., сільський голова Шляхової Макарчук М. П., депутати районної ради Пікуля І. Г., Забіяка І. М., Шульц С.  Л.
Депутати районної ради також розглянули питання: "Про план роботи Бершадської районної ради 6 скликання на 2012 рік"; "Про внесення змін та доповнень до рішення 22 сесії районної ради 5 скликання від 16 березня 2010 року "Про програму розвитку територіальних громад  Бершадського району на 2010-2011 роки"; "Про підсумки районного огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання та спорту у територіальних громадах у 2011 році"; "Про районну програму організації та проведення культурологічних заходів на 2012 рік"; "Про програму розробки містобудівної документації у Бершадському районі на 2012-2013 роки";  "Про оренду приміщення Комунальної установи "Бершадський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"; "Про розірвання  з ТОВ "Унісемфарм" договору на безоплатне тимчасове користування майном, що є власністю територіальних громад району та укладення договору оренди з Головним управлінням юстиції у Вінницькій області"; "Про оренду приміщень в будівлі станції юних техніків", "Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2011 року"; "Про внесення змін до рішення 4 сесії районної ради 6 скликання від 30. 12. 2010 року "Про районний бюджет на 2011 рік" (зі змінами) згідно розпоряджень голови райдержадміністрації"; "Про внесення змін до рішення 4 сесії районної ради 6 скликання від 30. 12. 2010 року "Про районний бюджет на 2011 рік" (зі змінами)".   З усіх розглянутих питань депутати Бершадської районної ради прийняли відповідні рішення.
На сесії виступив голова Вінницької обласної ради Татусяк Сергій Пилипович. У своєму виступі він розповів про діяльність Вінницької обласної ради - про роботу з розвитку економіки, охорони здоров'я, освіти, культури, багатьох інших відповідальних  обласних програм.
Голова обласної ради у своєму виступі відмітив високий формат діяльності Бершадської районної ради - її депутатського корпусу і районної ради в цілому, відповідну вимогам економічного і соціального розвитку району, тісну співпрацю районної ради і райдержадміністрації.
Татусяк С. П. поздоровив учасників роботи сесії Бершадської районної ради із Днем місцевого самоврядування, побажав подальших успіхів  у розвитку місцевого самоврядування, у спілкуванні з громадою району, у вирішенні усіх питань, що виникають у повсякденній діяльності.

Леонід Сапожніков, "Поштова вулиця”.

Категорія: Суспiльство | Переглядів: 774 | Додав: landgraffs | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: