Бершадська міська
газета "Поштова вулиця"

Меню сайту
Категорії розділу
Прогноз погоди


Якщо ви натисните
на iнформер, то перейдете
на сторiнку погодного сервера,
де зможете ознайомитися
з прогнозом на два тижнi.

Нашi друзi




Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2012 » Лютий » 1 » Дитина у віртуальному світі - забавка чи реальна загроза?
22:15
Дитина у віртуальному світі - забавка чи реальна загроза?
Фізична культура - частина загальної культури суспільства. Бути здоровим - це природне прагнення людини. Здоров'я означає не просто відсутність хвороб, але і фізичний, психічний і соціальний добробут. Для підтримки здоров'я людині просто необхідно займатися фізичною культурою і спортом, правильно харчуватися, гартувати свій організм і, звичайно, чергувати працю та відпочинок.



Однак, як не прикро останнім часом молодь віддає перевагу комп’ютерним забавкам. Замість стадіону молода поросль прямує до комп'ютерних клубів, інтернет-кафе, які, немов гриби після дощу, заполонили не лише міста, а й села. Проблема безпеки дітей в мережі Інтернет вже не здається Україні такою далекою. Ніхто не може заперечити, що на сьогоднішній день вона постала особливо гостро.
Відомо, що підлітки у період заниженої самооцінки шукають підтримки серед своїх друзів, а не у родинному колі. Старші підлітки, бажаючи незалежності, мають потребу ототожнювати себе з певною групою й схильні порівнювати цінності своєї сім’ї та своїх товаришів.
В ігрових залах немає фахівців, здатних керувати заняттями дітей, адже підприємці не ставлять перед собою таке завдання.    Найчастіше вони самі добирають для дітей "розклад навчання": жорстокі ігри та віртуальні розваги. Чи може людина піддавати ризику своє здоров’я, викидати на вітер багато часу й грошей та призвичаюватися до жахливого насильства і при цьому не зазнавати жодних серйозних наслідків? Звичайно ж, ні. Більшість гравців, потерпаючи від комп’ютерної залежності, "надмірно дратівливі", "запальні", емоційно нестійкі. Для гравця реальний світ нудний, нецікавий і повний небезпеки. Тому він намагається жити в іншому світі – віртуальному, де все дозволено, де він встановлює правила гри. А вихід із гри може навіть спричинити депресивний стан.
Якщо батьки не будуть приділяти значної уваги своїм дітям, і в родині не буде створена атмосфера довіри і любові, то ніякі заборони не діятимуть. Вчені дослідили, що майже 76% батьків не цікавляться тим, які вебсайти відвідують їхні діти. Втім, такі цифри пояснюються не лише байдужістю батьків, а й їхньою необізнаністю. Тому батьки повинні своїм власним прикладом надихати дітей на добрі справи і бути для них моральним авторитетом, і тоді дітей не буде тягнути до заборонених речей.
Співробітники міліції застерігають всіх, кого це проблема стосується. При об’єднанні зусиль батьків, держави і громадськості ми зможемо досягнути значних успіхів у вихованні підростаючого покоління, тому що діти - це наше майбутнє.
 Олег Чабан, помічник
начальника РВ, майор міліції.

Категорія: Суспiльство | Переглядів: 1617 | Додав: landgraffs | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: