Бершадська міська
газета "Поштова вулиця"

Меню сайту
Категорії розділу
Прогноз погоди


Якщо ви натисните
на iнформер, то перейдете
на сторiнку погодного сервера,
де зможете ознайомитися
з прогнозом на два тижнi.

Нашi друзi
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Лютий » 16 » Увага: повінь!
10:38
Увага: повінь!
Тульчинське МУВГ повідомляє, що станом на кінець лютого 2012 року на водоймах південної частини Вінницької області при різкому потеплінні можливе виникнення загрози підтоплення земельних ділянок, садиб, розташованих в понижених місцях, а також підняття рівня води в водоймах вище нормального.Проходження весняних вод – один із самих відповідальних моментів експлуатації вузла навіть в тому випадку, якщо всі його споруди і обладнання знаходяться в справному стані. Достатньо лише невеликого пошкодження тіла земляної греблі, щоб під час пропуску повені склалась загроза аварії. При відсутності належного контролю за проходженням весняної повені можуть виникнути аварійні ситуації, внаслідок яких можуть  бути зруйнувані  гідроспоруди чи їх окремі елементи та  завдані  збитки народному господарству,  довкіллю.
З метою уникнення вказаної ситуації на водних об»єктах потрібно встановити чергування відповідальних осіб з моменту підйому води та створити аварійні запаси будівельних матеріалів та інструментів для швидкої організації аварійно-рятувальних робіт.
Завчасно потрібно провести розчистку водопропускних споруд від льоду, сміття ін., перевірити цілісність та рухомість дерев»яних щитів чи інших конструкцій, що утримують та регулюють рівень води у водоймі.
Для попередження переливу води через гребінь греблі, потрібно підготувати мішки, наповнені піском чи суглинистим грунтом і, при необхідності, укладати їх в місцях переливу чи промиву.  У вузьких місцях потрібно забити грубі кілки в тіло греблі і між ними закласти дошки та присипати грунтом.
Після пропуску повені необхідно провести огляд гідроспоруд та прийняти міри по ремонту чи відновленню завданих пошкоджень.
Інформацію про виникнення надзвичайних ситуацій та хід їх усунення повідомляти за номером телефону: (0235) 2-13-32.

О. Салганік.
 
Категорія: Суспiльство | Переглядів: 572 | Додав: landgraffs | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: