Бершадська міська
газета "Поштова вулиця"

Меню сайту
Категорії розділу
Прогноз погоди


Якщо ви натисните
на iнформер, то перейдете
на сторiнку погодного сервера,
де зможете ознайомитися
з прогнозом на два тижнi.

Нашi друзi
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2011 » Липень » 28 » Не тiльки професiя, а й покликання
09:01
Не тiльки професiя, а й покликання
Недавно  відбувся сорок другий випуск медсестер у Бершадському медичному коледжі. Шістдесят сім випускників, успішно склавши міністерський іспит "Крок-М", державний іспит і захистивши державну практику, отримали дипломи молодшого медичного працівника. Цікаво, що серед них не тільки дівчата, а й 10 хлопців.Про особливості нинішнього випуску і нового прийому  розповіла директор коледжу Катерина Онищенко:
 
Нашому навчальному закладові другого рівня акредитації вже сорок чотири роки. Щорічно в ньому навчається близько 450 учнів з нашої області, а також сусідніх – Одеської та Кіровоградської. Випускники нині працюють не тільки в Україні, а й в інших країнах світу. Чимало продовжують навчання у вишах, деякі стали науковцями.
 
-   А як справи у нинішніх випускників із працевлаштуванням?
- Найперше: ті, хто навчався на державній формі, одержали направлення і матимуть гарантовані робочі місця. Таких у нас було сорок три. Географія призначень охоплює не тільки райони області, а й інші регіони. Скажімо, цього року вісім молодших медичних працівників направлені в Київ, у нове відділення столичної лікарні № 2. Будуть працювати наші вихованці і на посадах завідувачів ФАПами в Немирівському районі, в ендокринологічному диспансері у Вінниці. До речі, разом із основним фахом нинішні випускники одержали суміжну професію, закінчивши ліцензовані курси масажу.
Звісно, є й такі, які продовжать навчання у вишах, наприклад, деякі зразу ж вступають на третій курс стаціонарного відділення Вінницького філіалу Київського інституту бізнесу та технологій, де готують фахівців медичного менед-жменту та клінічної психології. Усі «державники» зобов’язані відпрацювати три роки згідно з направленнями.
- Нинішні випускники вже одержали дипломи, почули напутні слова під час урочистостей у районному будинку культури, самі щиро подякували своїм наставникам за одержанні знання і чотири найкращих роки свого життя в коледжі. Але ж на підході – нова генерація. Днями почалася вступна кампанія. Чим вона особлива для коледжу?
- Найперше, ми хочемо, аби якомога більше абітурієнтів вибрали саме наш заклад, що славиться добрими традиціями, відомий в Україні і світі. Тоді і ми матимемо більший вибір. Але відверто скажу: поки що кількість тих, хто подав документи, не дуже велика. Так, конкурс серед випускників дев’ятих класів складає дві особи на місце, а серед тих, хто закінчив одинадцятий клас – півтори. Та ми сподіваємося, що це саме ті юнаки і дівчата, які обрали майбутній фах за покликанням, а після одержання диплома органічно поєднуватимуть у своїй роботі високий професіоналізм із гуманністю, повсякденним піклуванням про життя і здоров’я людей. Що, зрештою, і робить більшість наших вихованців.
А в якій формі відбуваються вступ і зарахування?
- Для випускників на базі одинадцяти класів – через сертифікати зовнішнього оцінювання, а випускники дев’ятих класів проходять тести. Хотіла б запевнити потенціальних студентів нашого коледжу: якщо виберете нас, не пожалкуєте.

Категорія: Суспiльство | Переглядів: 658 | Додав: landgraffs | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: